Napisałam rozdział, i chciałam go dziś dokończyć i opublikować, lecz z jakiegoś niewiadomego mi powodu został on skasowany, tak więc zamiast notki, mam krótkie ogłoszenie. Na razie nie napisze tu nic, ponieważ nie mam na to czasu.. Oczywiście w wolnym czasie będę skrobać w zeszycie a gdy utworzy się całość przepiszę i opublikuje.. Tak więc nic nie obiecuje, i przepraszam.. Może jeszcze ktoś tu kiedyś zaglądnie :) A na pocieszenie dwa słodziaki.
PS Zastanawiałam się czy pisać z punktu widzenia innych bohaterów, np. jako Harry ,Niall, czy nawet jeszcze któraś z dziewczyn.. Co o tym myślicie?
Gorąco pozdrawiam, i do zobaczenia już nie długo (mam nadzieje) :):)
Wybaczam, a pisanie z punktu widzenia innych to całkiem ciekawy pomysł. Chciałabym przeczytać coś z punktu widzenia chłopców. To będzie zwariowana lektura <3 Czekam na nowy rozdział. Mam nadzieje, że szybko 'naskrobiesz coś' i zobaczymy się niedługo :)
OdpowiedzUsuńNa http://believe-in-mylove.blogspot.com/ pojawił się drugi rozdział ; ) Liczę na Twoją szczerą opinie ; *
OdpowiedzUsuńdooooooooooooooooooodaj jak najszybciej !!! bo nie moge sie doczekać ;c i wybacze jak dodasz szybko rozdział :D
OdpowiedzUsuńUważam ze t świetny pomysł aby od czasu do czasu (albo nawet ciągle) zmienić punkt widzenia! Świetne :D
OdpowiedzUsuńps. świetne słodziaki :D
Usuńkiedy bedzie nowy rozdzial ?! pliiiiis jak najszybciej ;c
OdpowiedzUsuńNie kończ ;( Przecież piszesz świetnie ;)
OdpowiedzUsuńA to mój z imaginami :
http://imaginy-o-one-direction-a.blogspot.com/
Rewanż ? ;D
KIEDY WRESZCIE LASKAWIE DODASZ RODZIAL ?! NIE CHCE BYC NIE MILA ALE JAK ZACZYNASZ PISAC OPOWIADANIE TO POWINNAS DODAWAC RODZIALY REGULARNIE A NIE : )
OdpowiedzUsuńKiedy planujesz dodanie nowego chaptera ??? :)
OdpowiedzUsuńBo uznamy, że nie żyjesz ;P
Hej, zauważyłam że dawno nie odwiedzałaś mojego bloga (bo też dawno niczego nie dodałam i Cię nie poinformowałam). Tak więc chciałam Cię zaprosić, bo dodałam kilka nowych rozdziałów. Mam nadzieję, że się spodobają! Pozdrawiam!x
OdpowiedzUsuńwww.1d-diary.blog.onet.pl
Super piszesz, wróć!Przy okazji zapraszam do mnie na: http://your-love-one-direction.blogspot.com
OdpowiedzUsuń