sobota, 7 lipca 2012

Powiadomienie

Napisałam rozdział, i chciałam go dziś dokończyć i opublikować, lecz z jakiegoś niewiadomego mi powodu został on skasowany, tak więc zamiast notki, mam krótkie ogłoszenie. Na razie nie napisze tu nic, ponieważ nie mam na to czasu.. Oczywiście w wolnym czasie będę skrobać w zeszycie a gdy utworzy się całość przepiszę i opublikuje.. Tak więc nic nie obiecuje, i przepraszam.. Może jeszcze ktoś tu kiedyś zaglądnie :) A na pocieszenie dwa słodziaki.


PS Zastanawiałam się czy pisać z punktu widzenia innych bohaterów, np. jako Harry ,Niall, czy nawet jeszcze któraś z dziewczyn.. Co o tym myślicie?
Gorąco pozdrawiam, i do zobaczenia już nie długo (mam nadzieje) :):) 

11 komentarzy:

  1. Wybaczam, a pisanie z punktu widzenia innych to całkiem ciekawy pomysł. Chciałabym przeczytać coś z punktu widzenia chłopców. To będzie zwariowana lektura <3 Czekam na nowy rozdział. Mam nadzieje, że szybko 'naskrobiesz coś' i zobaczymy się niedługo :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Na http://believe-in-mylove.blogspot.com/ pojawił się drugi rozdział ; ) Liczę na Twoją szczerą opinie ; *

    OdpowiedzUsuń
  3. dooooooooooooooooooodaj jak najszybciej !!! bo nie moge sie doczekać ;c i wybacze jak dodasz szybko rozdział :D

    OdpowiedzUsuń
  4. Uważam ze t świetny pomysł aby od czasu do czasu (albo nawet ciągle) zmienić punkt widzenia! Świetne :D

    OdpowiedzUsuń
  5. kiedy bedzie nowy rozdzial ?! pliiiiis jak najszybciej ;c

    OdpowiedzUsuń
  6. Nie kończ ;( Przecież piszesz świetnie ;)
    A to mój z imaginami :
    http://imaginy-o-one-direction-a.blogspot.com/
    Rewanż ? ;D

    OdpowiedzUsuń
  7. KIEDY WRESZCIE LASKAWIE DODASZ RODZIAL ?! NIE CHCE BYC NIE MILA ALE JAK ZACZYNASZ PISAC OPOWIADANIE TO POWINNAS DODAWAC RODZIALY REGULARNIE A NIE : )

    OdpowiedzUsuń
  8. Kiedy planujesz dodanie nowego chaptera ??? :)
    Bo uznamy, że nie żyjesz ;P

    OdpowiedzUsuń
  9. Hej, zauważyłam że dawno nie odwiedzałaś mojego bloga (bo też dawno niczego nie dodałam i Cię nie poinformowałam). Tak więc chciałam Cię zaprosić, bo dodałam kilka nowych rozdziałów. Mam nadzieję, że się spodobają! Pozdrawiam!x

    www.1d-diary.blog.onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  10. Super piszesz, wróć!Przy okazji zapraszam do mnie na: http://your-love-one-direction.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń